GO OUT Repelent proti hmyzu 100ml FOR KIDS spray
Přípravek se nanáší v malém množství na nechráněná místa pokožky, na níž vytváří jemný ochranný film z rostlinných olejů máty a eukalyptu s velmi dlouhou účinností. Anti alergické složení výrobku skutečně působí až 6hod. od použití. Nezpůsobuje podráždění ani alergickou reakci. Působí velice příznivě na pokožku. Poskytuje neocenitelnou ochranu zejména při pobytu a sportu v přírodě, rybaření, cestování a kempování. Uklidňující a chladivý. Testováno profesionály. Bezpečné, netoxické složení. Neobsahuje Deet. Vhodné pro děti od 24 měsíců.
Použití: Jen na vnitřní použití. Vyvarovat se kontaktu s očima a ústy. Nevdechovat. Rozptýlit na odkryté části pokožky ze vzdálenosti 15-20cm. Můžete opakovat co 3-6 hodin. Výrobek je dermatologicky testován. Výrobek je zaregistrován v KSIOK.
Upozornění: jako ochranu před komáry přenášejícími malárii doporučujeme používat i další preparáty. Prevenci před tímto onemocněním konzultujte s Vašim lékařem. Pokud se vyskytne alergická reakce, přestaňte používat a vyhledejte lékařskou pomoc.
Repelent proti hmyzu je součástí prevence proti chorobám, jako je malárie, lymská borelióza, horečka Dengue, mor a západní nilská horečka, které přenáší hmyz. Mezi členovce, který tyto nemoci přenáší, patří moskyti, blechy, mouchy i klíště.
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Po návratu domů omyjte pokožku mýdlem a vodou, oděvy vyperte. Upozornění: Děti nesmí přípravek používat bez dozoru dospělých. Přípravek se nemá dostat na sliznici úst, nosu a do očí. Proto také nenecháme malé děti, aby si přípravek samy nanášely. Nepolykejte, nevdechujte. Pokud používáme krémy na opalování, nanášíme repelent navrch, nikdy ne obráceně.
Pouze pro vnější použití. Udržujte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima a ústy.
100
Cena je uvedena včetně DPH. Předem děkujeme za Váš nákup.